Prací gel Clothes Cleaner 3L

Katalogové číslo: 1710912

Clothes Cleaner je gelový universální prací prostředek vysoce účinný při všech pracích teplotách (teplotu lázně na praní je třeba určit na základě údajů výrobce textilie). Clothes Cleaner je vhodný jak na jednobarevné tak na barevné prádlo, oživuje barvu oblečení a chrání ho před vyblednutím.


Popis:
Složení prostředku je na bezfosfátovém a bezsilikátovém základě a je bez barviv. Tím je zamezeno vytváření usazenin z těchto složek do pračky a do prádla, což zabraňuje přenosu dermálně dráždivých látek na kůži člověka. Clothes Cleaner obsahuje účinnou směs neionogenních a anionaktivních detergentů, dalších povrchově aktivních, pomocných látek a enzymů.


Návod k použití:
Prostředek se užívá na ruční praní tak i v automatických pračkách při teplotách od 30 do 95 oC. Prostředek je možné použít jak na předepírku, tak na hlavní praní.
Dávkování produktu na 4-5 kg suchého prádla:
Slabě znečištěné prádlo  40 ml přípravku
Normálně znečištěné prádlo 60 ml přípravku
Silně znečištěné prádlo  80 ml přípravku
Ruční praní   40 ml přípravku /10 lt vody

V případě prádla silně znečištěného organickými nečistotami (olej, jídlo, tráva, ..), přidejte přímo na skvrny nebo do hlavního praní prostředek Super Cleaner (cca 0,5-1,0 ml prostředku na 1 lt prací lázně).

250 Kč

(s DPH: 302,50 Kč)

Na dotaz - koncová cena se může lišit od zobrazené